Vi och våra partners använder cookies på sidan. De används bland annat för att spara din kundvagn och till besöksstatistik. Cookies och personuppgifter kan även användas av exempelvis Google för att skapa personliga profiler för att anpassa annonser på andra webbplatser.

Godkänn alla cookies eller på klicka på "Hantera" för att välja vilka du vill godkänna. Vill du ändra dina inställningar senare så klicka på "Cookies" längst ner på sidan. Mer information om hur vi behandlar personuppgifter finns i köpvillkoren.

Nödvändiga:
Grundläggande cookies som behövs för att sidan ska fungera. Används exempelvis för att spara innehållet i din kundvagn. Alltid aktiva.
Marknadsföring:
Cookies för att följa upp annonsering och köp via våra samarbetspartners Google, Facebook/Meta och Adrecord. Används även för att skapa personliga profiler för att anpassa och visa relevanta annonser på andra webbplatser.
Prestanda:
Statistik om våra besökare, vilka sidor de besöker etc.

Frakt

Frakt
69 kr per order - 1-3 dagar
Julleverans
Beställ senast 21/12 kl 14 för chans till leverans innan jul.

Betalning

Betalning

Nyhetsbrev

Våra varumärken

Påsk & Jul

Sortering:
Antal:
Här hittar du alla produkter listade i kategorin Påsk & Jul.
Visar 1-50 av 101 produkter
Äpple Trä - Hängande apple-tra---hangande-1

Äpple Trä - Hängande

(0)

I lager 22 kr (29 kr)

Ljushållare Fat Med Handtag Gjutjärn ljushallare-fat-med-handtag-gjutjarn-1

Ljushållare Fat Med Handtag Gjutjärn

(0)

I lager 97 kr (129 kr)

Kuddfodral Lovis Röd kuddfodral-lovis-rod-1

Kuddfodral Lovis Röd

(0)

I lager 69 kr (119 kr)

Ljusstake Julgransfot Gjutjärn ljusstake-julgransfot-gjutjarn-1

Ljusstake Julgransfot Gjutjärn

(0)

I lager 89 kr (119 kr)

Ljusstake Skål Svart Gjutjärn ljusstake-skal-svart-gjutjarn-1

Ljusstake Skål Svart Gjutjärn

(0)

I lager 149 kr (199 kr)

 
Plåtburk Hugo Julgodis Beige platburk-hugo-julgodis-beige-1

Plåtburk Hugo Julgodis Beige

(0)

I lager 127 kr (169 kr)

Plåtburk Hugo Pepparkakor Beige platburk-hugo-pepparkakor-beige-1

Plåtburk Hugo Pepparkakor Beige

(0)

I lager 172 kr (229 kr)

Smörkniv Tomte - Röd/grå smorkniv-tomte---rodgra-1

Smörkniv Tomte - Röd/grå

(0)

I lager 44 kr (59 kr)

Ljusstake Lilian Svart Gjutjärn ljusstake-lilian-svart-gjutjarn-1

Ljusstake Lilian Svart Gjutjärn

(0)

I lager 134 kr (179 kr)

Gardinkappa Elsa Linne Röd gardinkappa-elsa-linne-rod-1

Gardinkappa Elsa Linne Röd

(0)

I lager 159 kr (249 kr)

 
Sittande Björn Med Tomteluva sittande-bjorn-med-tomteluva-1

Sittande Björn Med Tomteluva

(0)

I lager 67 kr (89 kr)

Kuddfodral Krans Vit kuddfodral-krans-vit--1

Kuddfodral Krans Vit

(0)

I lager 69 kr (119 kr)

Pingstlilja Påsklilja Bunt - Konstväxt pingstlilja-pasklilja-bunt---konstvaxt-1

Pingstlilja Påsklilja Bunt - Konstväxt

(0)

I lager 29 kr (39 kr)

Kökshandduk Corinne Röd kokshandduk-corinne-rod-1

Kökshandduk Corinne Röd

(0)

I lager 59 kr (99 kr)

Pingstlilja Påsklilja Blomkvist 60 Cm - Konstväxt pingstlilja-pasklilja-blomkvist-60-cm---konstvaxt-1

Pingstlilja Påsklilja Blomkvist 60 Cm - Konstväxt

(0)

I lager 29 kr (39 kr)

 
Löpare Bordsduk Julia Röd lopare-bordsduk-julia-rod-1

Löpare Bordsduk Julia Röd

(0)

I lager 59 kr (99 kr)

Blomsterlök Stick Natur - Blomdekoration blomsterlok-stick-natur---blomdekoration-1

Blomsterlök Stick Natur - Blomdekoration

(0)

I lager 29 kr (39 kr)

Löpare Bordsduk Hilma Röd lopare-bordsduk-hilma-rod--1

Löpare Bordsduk Hilma Röd

(0)

I lager 99 kr (139 kr)

Kökshandduk Nora Röd kokshandduk-nora-rod-1

Kökshandduk Nora Röd

(0)

I lager 39 kr (59 kr)

Bordsduk Servett Julduk  Trine bordsduk-servett-julduk--trine-1

Bordsduk Servett Julduk Trine

(0)

I lager 49 kr (89 kr)

 
Skärbräda Trä Gris skarbrada-tra-gris-1

Skärbräda Trä Gris

(0)

I lager 119 kr (159 kr)

Kuddfodral Nora Röd kuddfodral-nora-rod-1

Kuddfodral Nora Röd

(0)

I lager 59 kr (99 kr)

Hängande Trädekoration - Mus hangande-tradekoration---mus-1

Hängande Trädekoration - Mus

(0)

I lager 22 kr (29 kr)

Dukning -Pepparkakor dukning--pepparkakor-1

Dukning -Pepparkakor

(0)

I lager 104 kr (139 kr)

Pärlhyacint Blå - Bukett 30 Cm parlhyacint-bla---bukett-30-cm-1

Pärlhyacint Blå - Bukett 30 Cm

(0)

I lager 49 kr (69 kr)

 
Kaniner I ägg Med Snöre kaniner-i-agg-med-snore--1

Kaniner I ägg Med Snöre

(0)

I lager 79 kr (99 kr)

Kuddfodral Noel Vit kuddfodral-noel-vit-1

Kuddfodral Noel Vit

(0)

I lager 49 kr (89 kr)

Bordstablett Bordsunderlägg Trine Vitröd bordstablett-bordsunderlagg-trine-vitrod-1

Bordstablett Bordsunderlägg Trine Vitröd

(0)

I lager 39 kr (59 kr)

Tomte Vätte Gammeldags - Röd Luva tomte-vatte-gammeldags---rod-luva-1

Tomte Vätte Gammeldags - Röd Luva

(0)

I lager 249 kr (349 kr)

Pärlhyacint Blå - Knippe/Bunt 20 Cm parlhyacint-bla---knippebunt-20-cm--1

Pärlhyacint Blå - Knippe/Bunt 20 Cm

(0)

I lager 29 kr (39 kr)

 
Löpare Bordsduk Corinne Röd lopare-bordsduk-corinne-rod--1

Löpare Bordsduk Corinne Röd

(0)

I lager 99 kr (139 kr)

Pingstlilja Påsklilja Blombukett - Konstväxt pingstlilja-pasklilja-blombukett---konstvaxt-1

Pingstlilja Påsklilja Blombukett - Konstväxt

(0)

I lager 99 kr (119 kr)

Löpare Bordsduk Trine Linröd lopare-bordsduk-trine-linrod--1

Löpare Bordsduk Trine Linröd

(0)

I lager 79 kr (119 kr)

Ljusstake Kakform Gjutjärn ljusstake-kakform-gjutjarn-1

Ljusstake Kakform Gjutjärn

(0)

I lager 172 kr (229 kr)

Kotte Strobus Natur 20-25 Cm kotte-strobus-natur-20-25-cm-1

Kotte Strobus Natur 20-25 Cm

(0)

I lager 37 kr (49 kr)

 
Pepparkakshus Trä pepparkakshus-tra-1

Pepparkakshus Trä

(0)

I lager 49 kr (79 kr)

Vit Ängel Dekoration vit-angel-dekoration-1

Vit Ängel Dekoration

(0)

I lager 29 kr (39 kr)

Trätomte Häng Röd Juldekoration tratomte-hang-rod-juldekoration-1

Trätomte Häng Röd Juldekoration

(0)

I lager 19 kr (29 kr)

Gran Minigran Advenstgran - Konstväxt gran-minigran-advenstgran---konstvaxt-1

Gran Minigran Advenstgran - Konstväxt

(0)

I lager 284 kr (379 kr)

Ljusstake Hare Rosa ljusstake-hare-rosa--1

Ljusstake Hare Rosa

(0)

I lager 159 kr (179 kr)

 
Amaryllis Röd - Konstväxt amaryllis-rod---konstvaxt-1

Amaryllis Röd - Konstväxt

(0)

I lager 99 kr (159 kr)

Adventsljusstake Trä - Advent adventsljusstake-tra---advent-1

Adventsljusstake Trä - Advent

(0)

I lager 99 kr (159 kr)

Kotte På Rep/dekoration kotte-pa-repdekoration-1

Kotte På Rep/dekoration

(0)

I lager 14 kr (19 kr)

Bordstablett Bordsunderlägg Trine Linröd bordstablett-bordsunderlagg-trine-linrod-1

Bordstablett Bordsunderlägg Trine Linröd

(0)

I lager 39 kr (59 kr)

Ljusstake Tomte Jul Natur - Mellan 25 Cm ljusstake-tomte-jul-natur---mellan-25-cm-1

Ljusstake Tomte Jul Natur - Mellan 25 Cm

(0)

I lager 187 kr (249 kr)

 
Ljusstake Tomte Jul Natur - Stor 30 Cm ljusstake-tomte-jul-natur---stor-30-cm-1

Ljusstake Tomte Jul Natur - Stor 30 Cm

(0)

I lager 179 kr (299 kr)

Pärlhyacint Rosa - Konstväxt parlhyacint-rosa---konstvaxt-1

Pärlhyacint Rosa - Konstväxt

(0)

I lager 229 kr (269 kr)

Ljusstake - Trädrot ljusstake---tradrot-1

Ljusstake - Trädrot

(1)

I lager 199 kr (399 kr)

Gardinkappa Trine Linröd gardinkappa-trine-linrod-1

Gardinkappa Trine Linröd

(0)

I lager 199 kr (279 kr)

Ljusstake Tomte Jul Natur - Liten 20 Cm ljusstake-tomte-jul-natur---liten-20-cm-1

Ljusstake Tomte Jul Natur - Liten 20 Cm

(0)

I lager 139 kr (229 kr)

 
 
Visar 1-50 av 101 produkter