Vi och våra partners använder cookies på sidan. De används bland annat för att spara din kundvagn och till besöksstatistik. Cookies och personuppgifter kan även användas av exempelvis Google för att skapa personliga profiler för att anpassa annonser på andra webbplatser.

Godkänn alla cookies eller på klicka på "Hantera" för att välja vilka du vill godkänna. Vill du ändra dina inställningar senare så klicka på "Cookies" längst ner på sidan. Mer information om hur vi behandlar personuppgifter finns i köpvillkoren.

Nödvändiga:
Grundläggande cookies som behövs för att sidan ska fungera. Används exempelvis för att spara innehållet i din kundvagn. Alltid aktiva.
Marknadsföring:
Cookies för att följa upp annonsering och köp via våra samarbetspartners Google, Facebook/Meta och Adrecord. Används även för att skapa personliga profiler för att anpassa och visa relevanta annonser på andra webbplatser.
Prestanda:
Statistik om våra besökare, vilka sidor de besöker etc.

Frakt

Frakt
69 kr per order - 1-3 dagar
Julleverans
Beställ senast 21/12 kl 14 för chans till leverans innan jul.

Betalning

Betalning

Nyhetsbrev

Våra varumärken

Påsk & Jul

Sortering:
Antal:
Här hittar du alla produkter listade i kategorin Påsk & Jul.
Visar 1-50 av 97 produkter
Äpple Trä - Hängande apple-tra---hangande-1

Äpple Trä - Hängande

(0)

I lager 22 kr (29 kr)

Ljusstake Lilian Svart Gjutjärn ljusstake-lilian-svart-gjutjarn-1

Ljusstake Lilian Svart Gjutjärn

(0)

I lager 134 kr (179 kr)

Ljushållare Fat Med Handtag Gjutjärn ljushallare-fat-med-handtag-gjutjarn-1

Ljushållare Fat Med Handtag Gjutjärn

(0)

I lager 97 kr (129 kr)

Ljusstake Julgransfot Gjutjärn ljusstake-julgransfot-gjutjarn-1

Ljusstake Julgransfot Gjutjärn

(0)

I lager 89 kr (119 kr)

Kuddfodral Lovis Röd kuddfodral-lovis-rod-1

Kuddfodral Lovis Röd

(0)

I lager 69 kr (119 kr)

 
Ljusstake Skål Svart Gjutjärn ljusstake-skal-svart-gjutjarn-1

Ljusstake Skål Svart Gjutjärn

(0)

I lager 149 kr (199 kr)

Plåtburk Hugo Julgodis Beige platburk-hugo-julgodis-beige-1

Plåtburk Hugo Julgodis Beige

(0)

I lager 127 kr (169 kr)

Plåtburk Hugo Pepparkakor Beige platburk-hugo-pepparkakor-beige-1

Plåtburk Hugo Pepparkakor Beige

(0)

I lager 172 kr (229 kr)

Smörkniv Tomte - Röd/grå smorkniv-tomte---rodgra-1

Smörkniv Tomte - Röd/grå

(0)

I lager 44 kr (59 kr)

Skärbräda Trä Gris skarbrada-tra-gris-1

Skärbräda Trä Gris

(0)

I lager 119 kr (159 kr)

 
Kökshandduk Nora Röd kokshandduk-nora-rod-1

Kökshandduk Nora Röd

(0)

I lager 39 kr (59 kr)

Bordsduk Servett Julduk  Trine bordsduk-servett-julduk--trine-1

Bordsduk Servett Julduk Trine

(0)

I lager 49 kr (89 kr)

Kuddfodral Nora Röd kuddfodral-nora-rod-1

Kuddfodral Nora Röd

(0)

I lager 59 kr (99 kr)

Sittande Björn Med Tomteluva sittande-bjorn-med-tomteluva-1

Sittande Björn Med Tomteluva

(0)

I lager 67 kr (89 kr)

Gardinkappa Elsa Linne Röd gardinkappa-elsa-linne-rod-1

Gardinkappa Elsa Linne Röd

(0)

I lager 159 kr (249 kr)

 
Kuddfodral Krans Vit kuddfodral-krans-vit--1

Kuddfodral Krans Vit

(0)

I lager 69 kr (119 kr)

pingstlilja-bunt---konstvaxt-1

Pingstlilja Bunt - Konstväxt

(0)

I lager 39 kr

Kökshandduk Corinne Röd kokshandduk-corinne-rod-1

Kökshandduk Corinne Röd

(0)

I lager 59 kr (99 kr)

pingstlilja-blomkvist-60-cm---konstvaxt-1

Pingstlilja Blomkvist 60 Cm - Konstväxt

(0)

I lager 29 kr

Löpare Bordsduk Julia Röd lopare-bordsduk-julia-rod-1

Löpare Bordsduk Julia Röd

(0)

I lager 59 kr (99 kr)

 
Löpare Bordsduk Hilma Röd lopare-bordsduk-hilma-rod--1

Löpare Bordsduk Hilma Röd

(0)

I lager 99 kr (139 kr)

blomsterlok-stick-natur---blomdekoration-1

Blomsterlök Stick Natur - Blomdekoration

(0)

I lager 29 kr

Kotte Strobus Natur 20-25 Cm kotte-strobus-natur-20-25-cm-1

Kotte Strobus Natur 20-25 Cm

(0)

I lager 37 kr (49 kr)

Vit Ängel Dekoration vit-angel-dekoration-1

Vit Ängel Dekoration

(0)

I lager 29 kr (39 kr)

Hängande Trädekoration - Mus hangande-tradekoration---mus-1

Hängande Trädekoration - Mus

(0)

I lager 22 kr (29 kr)

 
kaniner-i-agg-med-snore--1

Kaniner I ägg Med Snöre

(0)

I lager 99 kr

Kuddfodral Noel Vit kuddfodral-noel-vit-1

Kuddfodral Noel Vit

(0)

I lager 49 kr (89 kr)

Dukning -Pepparkakor dukning--pepparkakor-1

Dukning -Pepparkakor

(0)

I lager 104 kr (139 kr)

parlhyacint-bla---bukett-30-cm-1

Pärlhyacint Blå - Bukett 30 Cm

(0)

I lager 69 kr

Bordstablett Bordsunderlägg Trine Vitröd bordstablett-bordsunderlagg-trine-vitrod-1

Bordstablett Bordsunderlägg Trine Vitröd

(0)

I lager 39 kr (59 kr)

 
Löpare Bordsduk Corinne Röd lopare-bordsduk-corinne-rod--1

Löpare Bordsduk Corinne Röd

(0)

I lager 99 kr (139 kr)

Tomte Vätte Gammeldags - Röd Luva tomte-vatte-gammeldags---rod-luva-1

Tomte Vätte Gammeldags - Röd Luva

(0)

I lager 249 kr (349 kr)

parlhyacint-bla---knippebunt-20-cm--1

Pärlhyacint Blå - Knippe/Bunt 20 Cm

(0)

I lager 39 kr

pingstlilja-blomkvist---konstvaxt-1

Pingstlilja Blomkvist - Konstväxt

(0)

I lager 119 kr

Löpare Bordsduk Trine Linröd lopare-bordsduk-trine-linrod--1

Löpare Bordsduk Trine Linröd

(0)

I lager 79 kr (119 kr)

 
Pepparkakshus Trä pepparkakshus-tra-1

Pepparkakshus Trä

(0)

I lager 49 kr (79 kr)

Ljusstake Kakform Gjutjärn ljusstake-kakform-gjutjarn-1

Ljusstake Kakform Gjutjärn

(0)

I lager 172 kr (229 kr)

blomma-virkad-natur---paskdekoration-1

Blomma Virkad Natur - Påskdekoration

(1)

I lager 7 kr

Ljusstake Tomte Jul Natur - Liten 20 Cm ljusstake-tomte-jul-natur---liten-20-cm-1

Ljusstake Tomte Jul Natur - Liten 20 Cm

(0)

I lager 139 kr (229 kr)

Holly Julstrumpa - Grön holly-julstrumpa---gron-1

Holly Julstrumpa - Grön

(0)

I lager 239 kr (399 kr)

 
Ljusstake Hare Grön ljusstake-hare-gron-1

Ljusstake Hare Grön

(0)

I lager 159 kr (179 kr)

Kuddfodral Sissel Linvit kuddfodral-sissel-linvit--1

Kuddfodral Sissel Linvit

(0)

I lager 59 kr (79 kr)

krans-natur-agg-och-fjadrar-26-cm-1

Krans Natur Ägg Och Fjädrar 26 Cm

(0)

I lager 99 kr

Gran Minigran Advenstgran - Konstväxt gran-minigran-advenstgran---konstvaxt-1

Gran Minigran Advenstgran - Konstväxt

(0)

I lager 284 kr (379 kr)

Ljusstake Hare Rosa ljusstake-hare-rosa--1

Ljusstake Hare Rosa

(0)

I lager 159 kr (179 kr)

 
Trätomte Häng Röd Juldekoration tratomte-hang-rod-juldekoration-1

Trätomte Häng Röd Juldekoration

(0)

I lager 19 kr (29 kr)

Amaryllis Röd - Konstväxt amaryllis-rod---konstvaxt-1

Amaryllis Röd - Konstväxt

(0)

I lager 99 kr (159 kr)

Kotte På Rep/dekoration kotte-pa-repdekoration-1

Kotte På Rep/dekoration

(0)

I lager 14 kr (19 kr)

Adventsljusstake Trä - Advent adventsljusstake-tra---advent-1

Adventsljusstake Trä - Advent

(0)

I lager 99 kr (159 kr)

Bordstablett Bordsunderlägg Trine Linröd bordstablett-bordsunderlagg-trine-linrod-1

Bordstablett Bordsunderlägg Trine Linröd

(0)

I lager 39 kr (59 kr)

 
 
Visar 1-50 av 97 produkter