Vi och våra partners använder cookies på sidan. De används bland annat för att spara din kundvagn och till besöksstatistik. Cookies och personuppgifter kan även användas av exempelvis Google för att skapa personliga profiler för att anpassa annonser på andra webbplatser.

Godkänn alla cookies eller på klicka på "Hantera" för att välja vilka du vill godkänna. Vill du ändra dina inställningar senare så klicka på "Cookies" längst ner på sidan. Mer information om hur vi behandlar personuppgifter finns i köpvillkoren.

Nödvändiga:
Grundläggande cookies som behövs för att sidan ska fungera. Används exempelvis för att spara innehållet i din kundvagn. Alltid aktiva.
Marknadsföring:
Cookies för att följa upp annonsering och köp via våra samarbetspartners Google, Facebook/Meta och Adrecord. Används även för att skapa personliga profiler för att anpassa och visa relevanta annonser på andra webbplatser.
Prestanda:
Statistik om våra besökare, vilka sidor de besöker etc.

Frakt

Frakt
69 kr per order - 1-3 dagar
Julleverans
Beställ senast 21/12 kl 14 för chans till leverans innan jul.

Betalning

Betalning

Nyhetsbrev

Våra varumärken

Telåda Teförvaring Mönstrad telada-teforvaring-monstrad-1

Telåda Teförvaring Mönstrad

(0)

I lager 69 kr (169 kr)

Mjukdjur/Gosedjur Leksak Kaninflicka mjukdjurgosedjur-leksak-kaninflicka-1

Mjukdjur/Gosedjur Leksak Kaninflicka

(0)

I lager 74 kr (99 kr)

Kuddfodral Krans Vit kuddfodral-krans-vit--1

Kuddfodral Krans Vit

(0)

I lager 69 kr (119 kr)

Ljushållare Fat Med Handtag Gjutjärn ljushallare-fat-med-handtag-gjutjarn-1

Ljushållare Fat Med Handtag Gjutjärn

(0)

I lager 97 kr (129 kr)

Mjukdjur Gosedjur Leksak - Worry Monster mjukdjur-gosedjur-leksak---worry-monster-1

Mjukdjur Gosedjur Leksak - Worry Monster

(0)

I lager 119 kr (159 kr)

Ljusstake Tomte Jul Röd - Mellan 25 Cm ljusstake-tomte-jul-rod---mellan-25-cm-1

Ljusstake Tomte Jul Röd - Mellan 25 Cm

(2)

I lager 187 kr (249 kr)

Mjukdjur Gosedjur Leksak - Hund Labrador mjukdjur-gosedjur-leksak---hund-labrador-1

Mjukdjur Gosedjur Leksak - Hund Labrador

(0)

I lager 127 kr (169 kr)

Mjukdjur Gosedjur Leksak - Kanin mjukdjur-gosedjur-leksak---kanin-1

Mjukdjur Gosedjur Leksak - Kanin

(0)

I lager 119 kr (159 kr)

Trätavla Sunshine tratavla-sunshine-1

Trätavla Sunshine

(0)

I lager 187 kr (249 kr)

Snörpåse Gympapåse Monster snorpase-gympapase-monster-1

Snörpåse Gympapåse Monster

(0)

74 kr (99 kr)

Sittande Björn Med Hjärta sittande-bjorn-med-hjarta-1

Sittande Björn Med Hjärta

(0)

I lager 67 kr (89 kr)

Doftljus Blomma Doftljus Blomma doftljus-blomma--1

Doftljus Blomma

(0)

I lager 39 kr (39 kr)

Mjukdjur Gosedjur Leksak Vovve Blå mjukdjur-gosedjur-leksak-vovve-bla-1

Mjukdjur Gosedjur Leksak Vovve Blå

(0)

I lager 127 kr (169 kr)

Kuddfodral Lovis Röd kuddfodral-lovis-rod-1

Kuddfodral Lovis Röd

(0)

I lager 69 kr (119 kr)

Svan Med Krona svan-med-krona-1

Svan Med Krona

(0)

I lager 97 kr (129 kr)

Nallebjörn Med Rosa/blå Baby nallebjorn-med-rosabla-baby-1

Nallebjörn Med Rosa/blå Baby

(0)

I lager 89 kr (119 kr)

Hängare/Träskylt - Välkommen hangaretraskylt---valkommen--1

Hängare/Träskylt - Välkommen

(0)

I lager 139 kr

Nyckelpiga Stick Liten/stor nyckelpiga-stick-litenstor-1

Nyckelpiga Stick Liten/stor

(1)

I lager 19 kr

Vitsippa Bukett vitsippa-bukett-1

Vitsippa Bukett

(3)

I lager 29 kr

Kaffefilterhållare Svart kaffefilterhallare-svart-1

Kaffefilterhållare Svart

(0)

I lager 89 kr

Ampel Kruka Hängande Vit Ampel Kruka Hängande Vit ampel-kruka-hangande-vit-1

Ampel Kruka Hängande Vit

(4)

I lager 249 kr (299 kr)

Höna Stående Spets Höna Stående Spets hona-staende-spets-1

Höna Stående Spets

(0)

I lager 99 kr (249 kr)

Bordsduk Servett Julduk  Trine Bordsduk Servett Julduk  Trine bordsduk-servett-julduk--trine-1

Bordsduk Servett Julduk Trine

(0)

I lager 49 kr (89 kr)

Gardinkappa Trine Linröd Gardinkappa Trine Linröd gardinkappa-trine-linrod-1

Gardinkappa Trine Linröd

(0)

I lager 199 kr (279 kr)

Löpare Bordsduk Trine Linröd Löpare Bordsduk Trine Linröd lopare-bordsduk-trine-linrod--1

Löpare Bordsduk Trine Linröd

(0)

I lager 79 kr (119 kr)

Bordstablett Bordsunderlägg Trine Linröd Bordstablett Bordsunderlägg Trine Linröd bordstablett-bordsunderlagg-trine-linrod-1

Bordstablett Bordsunderlägg Trine Linröd

(0)

I lager 39 kr (59 kr)

Bordstablett Bordsunderlägg Trine Vitröd Bordstablett Bordsunderlägg Trine Vitröd bordstablett-bordsunderlagg-trine-vitrod-1

Bordstablett Bordsunderlägg Trine Vitröd

(0)

I lager 39 kr (59 kr)

Kuddfodral Noel Vit Kuddfodral Noel Vit kuddfodral-noel-vit-1

Kuddfodral Noel Vit

(0)

I lager 49 kr (89 kr)