Vi och våra partners använder cookies på sidan. De används bland annat för att spara din kundvagn och till besöksstatistik. Cookies och personuppgifter kan även användas av exempelvis Google för att skapa personliga profiler för att anpassa annonser på andra webbplatser.

Godkänn alla cookies eller på klicka på "Hantera" för att välja vilka du vill godkänna. Vill du ändra dina inställningar senare så klicka på "Cookies" längst ner på sidan. Mer information om hur vi behandlar personuppgifter finns i köpvillkoren.

Nödvändiga:
Grundläggande cookies som behövs för att sidan ska fungera. Används exempelvis för att spara innehållet i din kundvagn. Alltid aktiva.
Marknadsföring:
Cookies för att följa upp annonsering och köp via våra samarbetspartners Google, Facebook/Meta och Adrecord. Används även för att skapa personliga profiler för att anpassa och visa relevanta annonser på andra webbplatser.
Prestanda:
Statistik om våra besökare, vilka sidor de besöker etc.

Frakt

Frakt
69 kr per order - 1-3 dagar
Julleverans
Beställ senast 21/12 kl 14 för chans till leverans innan jul.

Betalning

Betalning

Nyhetsbrev

Våra varumärken

Ljus

Sortering:
Antal:
Här hittar du alla produkter listade i kategorin Ljus.
Visar 1-39 av 39 produkter
vaggljustake-christel-svart-1

Väggljustake Christel Svart

(0)

I lager 199 kr

Ljushållare Fat Med Handtag Gjutjärn ljushallare-fat-med-handtag-gjutjarn-1

Ljushållare Fat Med Handtag Gjutjärn

(0)

I lager 97 kr (129 kr)

Ljusstake Julgransfot Gjutjärn ljusstake-julgransfot-gjutjarn-1

Ljusstake Julgransfot Gjutjärn

(0)

I lager 89 kr (119 kr)

Ljusstake Skål Svart Gjutjärn ljusstake-skal-svart-gjutjarn-1

Ljusstake Skål Svart Gjutjärn

(0)

I lager 149 kr (199 kr)

Ljusstake Lilian Svart Gjutjärn ljusstake-lilian-svart-gjutjarn-1

Ljusstake Lilian Svart Gjutjärn

(0)

I lager 134 kr (179 kr)

 
ljusstake-tra-20-cm---vitbrun-1

Ljusstake Trä 20 Cm - Vitbrun

(0)

I lager 229 kr

rund-svarvad-traljusstake-1

Rund Svarvad Träljusstake

(0)

I lager 119 kr

ljusstake-tra-vit-15-cm-1

Ljusstake Trä Vit 15 Cm

(0)

I lager 199 kr

Ljusstake Ljushållare Silver ljusstake-ljushallare-silver-1

Ljusstake Ljushållare Silver

(0)

I lager 299 kr (599 kr)

Ljusstake Kakform Gjutjärn ljusstake-kakform-gjutjarn-1

Ljusstake Kakform Gjutjärn

(0)

I lager 172 kr (229 kr)

 
Ljusstake Hare Grön ljusstake-hare-gron-1

Ljusstake Hare Grön

(0)

I lager 159 kr (179 kr)

Ljusstake Hare Rosa ljusstake-hare-rosa--1

Ljusstake Hare Rosa

(0)

I lager 159 kr (179 kr)

ljusstake-traljusstake-kronljus-antik-tra-19-cm--1

Ljusstake Träljusstake Kronljus Antik Trä 19 Cm

(0)

I lager 149 kr

Ljusstake - Trädrot ljusstake---tradrot-1

Ljusstake - Trädrot

(1)

I lager 199 kr (399 kr)

ljusstake-traljusstake-blockljus-antik-tra-145-cm--1

Ljusstake Träljusstake Blockljus Antik Trä 14,5 Cm

(0)

I lager 149 kr

 
Ljuslykta Lace ljuslykta-lace-1

Ljuslykta Lace

(0)

I lager 99 kr (99 kr)

Ljusstake Barock 4 Ljus ljusstake-barock-4-ljus-1

Ljusstake Barock 4 Ljus

(0)

I lager 299 kr (399 kr)

Ljuslykta LED Glasburk Mr & Mrs ljuslykta-led-glasburk-mr---mrs-1

Ljuslykta LED Glasburk Mr & Mrs

(0)

I lager 119 kr (119 kr)

ljuslykta-present-8-cm-1

Ljuslykta Present 8 Cm

(3)

I lager 69 kr

Glaskupa På Träfot glaskupa-pa-trafot-1

Glaskupa På Träfot

(0)

I lager 199 kr (249 kr)

 
Ljusstake Tomte Jul Röd - Mellan 25 Cm ljusstake-tomte-jul-rod---mellan-25-cm-1

Ljusstake Tomte Jul Röd - Mellan 25 Cm

(2)

I lager 187 kr (249 kr)

Tomte Ljusstake Grå/Röd tomte-ljusstake-grarod-1

Tomte Ljusstake Grå/Röd

(2)

I lager 74 kr (99 kr)

ljuslyktaljushallare-blomma-lyx-1

Ljuslykta/Ljushållare Blomma Lyx

(0)

I lager 479 kr

doftljus-presentforpackning---eucalyptus-stor-1

Doftljus Presentförpackning - Eucalyptus Stor

(0)

I lager 129 kr

ljuslykta-hurricane-traglas-1

Ljuslykta Hurricane Trä/Glas

(0)

I lager 749 kr

 
Ljusstake Silver Trä ljusstake-silver-tra-1

Ljusstake Silver Trä

(0)

I lager 119 kr (169 kr)

Doftljus Blomma doftljus-blomma--1

Doftljus Blomma

(0)

I lager 39 kr (39 kr)

Doftljus Bröllop Wedding Wishes doftljus-brollop-wedding-wishes-1

Doftljus Bröllop Wedding Wishes

(0)

I lager 99 kr (99 kr)

Ljuslykta Rosor Blommor ljuslykta-rosor-blommor-1

Ljuslykta Rosor Blommor

(0)

I lager 29 kr (29 kr)

Ljushållare Vinterfågel ljushallare-vinterfagel-1

Ljushållare Vinterfågel

(0)

I lager 67 kr (89 kr)

 
Ljus I Glasburk Med Text ljus-i-glasburk-med-text-1

Ljus I Glasburk Med Text

(0)

I lager 69 kr (69 kr)

ljushallare-ljuslykta-vit-vagg--1

Ljushållare Ljuslykta Vit Vägg

(3)

I lager 379 kr

ljuslykta-oljelampa-ljushallare-tra-1

Ljuslykta Oljelampa Ljushållare Trä

(0)

I lager 229 kr

ljushallare-ljuslykta-antiksilver-vagg-1

Ljushållare Ljuslykta Antiksilver Vägg

(0)

I lager 379 kr

lykta-vagg-metall-vagglykta-1

Lykta Vägg Metall Vägglykta

(0)

I lager 449 kr

 
Ljusstake Fågelbo Påskdekoration ljusstake-fagelbo-paskdekoration--1

Ljusstake Fågelbo Påskdekoration

(0)

I lager 289 kr (329 kr)

Ljuslykta Present God Jul ljuslykta-present-god-jul-1

Ljuslykta Present God Jul

(0)

49 kr (99 kr)

ljuslykta-present-20-cm-1

Ljuslykta Present 20 Cm

(1)

Från: 49 kr

Ljuslykta Världens Bästa Bror ljuslykta-varldens-basta-bror-1

Ljuslykta Världens Bästa Bror

(0)

49 kr (79 kr)

 
Visar 1-39 av 39 produkter