Vi och våra partners använder cookies på sidan. De används bland annat för att spara din kundvagn och till besöksstatistik. Cookies och personuppgifter kan även användas av exempelvis Google för att skapa personliga profiler för att anpassa annonser på andra webbplatser.

Godkänn alla cookies eller på klicka på "Hantera" för att välja vilka du vill godkänna. Vill du ändra dina inställningar senare så klicka på "Cookies" längst ner på sidan. Mer information om hur vi behandlar personuppgifter finns i köpvillkoren.

Nödvändiga:
Grundläggande cookies som behövs för att sidan ska fungera. Används exempelvis för att spara innehållet i din kundvagn. Alltid aktiva.
Marknadsföring:
Cookies för att följa upp annonsering och köp via våra samarbetspartners Google, Facebook/Meta och Adrecord. Används även för att skapa personliga profiler för att anpassa och visa relevanta annonser på andra webbplatser.
Prestanda:
Statistik om våra besökare, vilka sidor de besöker etc.

Frakt

Frakt
69 kr per order - 1-3 dagar
Julleverans
Beställ senast 21/12 kl 14 för chans till leverans innan jul.

Betalning

Betalning

Nyhetsbrev

Våra varumärken

Strömshaga

Sortering:
Antal:
Här hittar du alla produkter licensierade under Strömshaga.
Visar 1-25 av 25 produkter
tvalpump-soap-klarglas-1

Tvålpump Soap Klarglas

(0)

I lager 89 kr

grytunderlagg-smaklig-spis-jarn-1

Grytunderlägg Smaklig Spis Järn

(0)

I lager 129 kr

Ljusstake Skål Svart Gjutjärn ljusstake-skal-svart-gjutjarn-1

Ljusstake Skål Svart Gjutjärn

(0)

I lager 149 kr (199 kr)

Ljushållare Fat Med Handtag Gjutjärn ljushallare-fat-med-handtag-gjutjarn-1

Ljushållare Fat Med Handtag Gjutjärn

(0)

I lager 97 kr (129 kr)

Plåtburk Hugo Julgodis Beige platburk-hugo-julgodis-beige-1

Plåtburk Hugo Julgodis Beige

(0)

I lager 127 kr (169 kr)

 
Ljusstake Julgransfot Gjutjärn ljusstake-julgransfot-gjutjarn-1

Ljusstake Julgransfot Gjutjärn

(0)

I lager 89 kr (119 kr)

Plåtburk Hugo Pepparkakor Beige platburk-hugo-pepparkakor-beige-1

Plåtburk Hugo Pepparkakor Beige

(0)

I lager 172 kr (229 kr)

skylt-emaljskylt-kok-1

Skylt Emaljskylt Kök

(0)

I lager 59 kr

skylt-emaljskylt-bad-1

Skylt Emaljskylt Bad

(0)

I lager 59 kr

lada-plat-ingrid-gul-1

Låda Plåt Ingrid Gul

(0)

I lager 169 kr

 
skylt-forrad--1

Skylt Förråd

(0)

I lager 59 kr

Ljusstake Lilian Svart Gjutjärn ljusstake-lilian-svart-gjutjarn-1

Ljusstake Lilian Svart Gjutjärn

(0)

I lager 134 kr (179 kr)

necessar-lina-beige-1

Necessär Lina Beige

(0)

I lager 139 kr

necessar-lina-gron-1

Necessär Lina Grön

(0)

I lager 139 kr

skal-ingrid-antik-vit-stor-1

Skål Ingrid Antik Vit Stor

(0)

I lager 179 kr

 
necessar-lina-gra-1

Necessär Lina Grå

(0)

I lager 139 kr

skal-ingrid-gron-stor-1

Skål Ingrid Grön Stor

(0)

I lager 179 kr

vaggljustake-christel-svart-1

Väggljustake Christel Svart

(0)

I lager 199 kr

redskapsburk-ingrid-gul-1

Redskapsburk Ingrid Gul

(0)

I lager 169 kr

redskapsburk-plat-ingrid-beige-1

Redskapsburk Plåt Ingrid Beige

(0)

I lager 169 kr

 
skylt-emaljskylt-wc-1

Skylt Emaljskylt WC

(0)

I lager 59 kr

Skärbräda Trä Gris skarbrada-tra-gris-1

Skärbräda Trä Gris

(0)

I lager 119 kr (159 kr)

skylt-skafferi-1

Skylt Skafferi

(0)

I lager 59 kr

skylt-emaljskylt-gaster-1

Skylt Emaljskylt Gäster

(0)

I lager 49 kr

Ljusstake Kakform Gjutjärn ljusstake-kakform-gjutjarn-1

Ljusstake Kakform Gjutjärn

(0)

I lager 172 kr (229 kr)

 
Visar 1-25 av 25 produkter